Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 118.00 m2

Shitet apartament 2+1+2 prane Shkolles se Kuqe!

178.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 prane Shkolles se Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 118m². Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje secila ne ballkon, dhoma matrimoniale ka tualet me vete me dritare dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ka orjentim jug-lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 178.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40567
Cmimi: 178.000 €
Siperfaqja: 118.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1108

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate