Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 110.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor. Ka siperfaqe 110m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje ballkon. Apartamenti aktualisht eshte i dhene me qera dhe lirohet ne maj 2024. Cmimi 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42843
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1332

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate