Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 71.40 m2

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi!

117.810 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 71.4m² organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Colonnade është një ndër projektet më ambicioze të Nova Construction i cili do të sjellë apartamente me hapësira të bollshme të organizuara në 1 2 dhe 3 dhoma gjumi duke përdorur materiale dhe tekonologjinë e fundit në mënyrë që të sigurojë komoditet. Struktura trekëndore e këtij projekti bën të mundur që ndricimi natyral të depërtojë në cdo tipologji apartamenti dhe orientimi. Godina ndodhet 10 minuta larg Qendrës së Tiranës, e pozicionuar në një zonë ku ndërtimet e reja 7-12 kate janë formacionet urbane kryesore që e definojnë zhvillimin e zonës. Katet e para do te përdoren per funksione tregtare si: dyqane, bare, zyra,banka etj per t’iu pergjigjur kërkesave të ndryshme të banorëve dhe komunitetit rrethuar.Hapësira e përbashket në brendësi të godinës do të jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosferë të qetë dhe relaksuese. Hapësira e përbashket në brendësi te objektit do te jetë e gjelbëruar, e krijuar enkas për te sjellë atmosfere te qetë dhe relaksuese. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze ndertimi karabina. Cmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42873
Cmimi: 117.810 €
Siperfaqja: 71.40 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1337

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
120.000 €

Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

1 BD
1 BA
58.00 m2
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate