Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 130.00 m2

Shitet penthouse 2+1 ne Kamez!

78.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet penthouse 2+1 ne Kamez! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor ne katin e fundit, ka siperfaqe totale 130m² ku 91m² eshte apartament & 38m² verande dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 78.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42809
Cmimi: 78.000 €
Siperfaqja: 130.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1328

Specifikimet

Other Features
Hipoteke
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate