Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2+ post parkimi ne Don Bosko!

650 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2+ post parkimi ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe organizohet nga nje sallon i bollshem me dalje ne ballkon,ambjent gatimi me vete,dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete,tualet i perbashket dhe nje depo. Apartamenti eshte i mobiluar,i shtruar me parket dhe ka sistem chiller. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Cmimi 650€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42901
Cmimi: 650 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1340

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate