Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 84.66 m2

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Residenca “Porta Tirana e Re”!

112.597 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Residenca “Porta Tirana e Re”! Residenca “Porta Tirana e Re”, ndodhet ne zonen e Saukut te Vjeter. Jane pjese e nje kompleksi i perbere nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nentoke. Rezidenca ka cilesi te larte ndertimi: Teknologjia e perdorur per termoizolim ju mundeson te keni nje ambient banimi te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer. Planimetri shume te rregullta dhe te shfrytezueshme ne maksimum. Pronat jane nje mundesi ideale investimi. Apartamenti ka siperfaqe 84.66m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne faze shtrimi. Cmimi 1330€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42290
Cmimi: 112.597 €
Siperfaqja: 84.66 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1272

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate