click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Apartament 2+1

Apartament 2+1
Shitje

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Komple...

115.150 €
Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Org ...
Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Organizohet nga nje sallon s ...
2 2 117.50 m2details
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 Te...

192.786 €
Ekskluzive! Okazion! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cil ...
Ekskluzive! Okazion! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje f ...
2 2 139.70 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

77.280 €
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...
Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashen ...
2 1 112.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

50.085 €
Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe 95.4m² dhe organizohet n ...
Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk. Apartamenti ka siperfaqe 95.4m² dhe organizohet ne: nje sallon sebashku me ...
2 1 95.40 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Super Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne As...

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 100m² ...
Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, perball Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne 1 sal ...
2 2 100.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna...

192.960 €
OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit!! Apartamenti ka siperfaqe 120.6m² ...
OKAZION!! Shitet apartament 2+1+2 tek Komuna e Parisit!! Apartamenti ka siperfaqe 120.6m² dhe organizohet ne nje sa ...
2 2 120.60 m2details

Compare Listings