Rreth Nesh

Golden Home Real Estate është themeluar në Tiranë si Agjensi Imobiliare . Më shumë prona të shitura apo të dhëna me qera kemi arritur të fitojme besimin klientit ! Nëse dëshironi të bleni pronën tuaj ose ta shisni ne mënyre të sigurtë dhe të mencur por edhe me cmim shumë të mirë Agjentët e Golden Home Real Estate janë gjithmonë ne zbulimin për të dhënë me të miren për klientin! Cmimet më të mira dhe më te lira në treg! Dëshironi të blini ose të shisni apo jepni qera Apartament, Vila, Shtëpi Private, Shtëpi me Verande, Garazh, Dubleks, Truall, Komerciale, Dyqane, Zyra , Tokë, Shitje Biznesi na kontaktoni në 0692021009 ose [email protected]

Kurse Para

Duke bashkpunuar me agjensinë tonë do të gjeni cmimet me ekonomike ne treg.

Marketing

Në agjencinë tonë do të gjeni marketingun e duhur për pronën tuaj

Sygjerime

Agjentët tanë janë në dispozicion të klientit per keshillim.

E lehtë për tu gjendur

Nëpërmjet agjencisë tonë ju mund te gjeni prona në zona te ndryshme të Tiranes por dhe ne qytete te tjera.

0 +
Prona të shitura
0 +
Klient të kënaqur
0 +
Vite eksperiencë
0 +
Agjentë ne dispozicionin tuaj

Misioni Ynë

Misioni ynë është që të fuqizojë konsumatorët me informacion për të marrë vendime të mençura. golden real estate është një treg i pasurive të patundshme përkushtuar për të ndihmuar titullaret e pronave, blerësit e shtëpive, shitësit, qeramarresit . agjentët gjejne dhe ndajnë informacion në lidhje me shtëpitë dhe pasurite e patundshme.

Compare Listings