Your search results

Golden Home Albania

Listimet e reja

10
Magazina / Kapanone
Exclusive
Qera

Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne...

5.000 €
Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe ...
Ekskluzive! Jepet me qera Godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ...
14
Magazina / Kapanone
Exclusive
Shitje

Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze...

1.950.000 €
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² ...
Ekskluzive!! Shitet godine 3-katesh ne Pjeze, Shijak. Godina ka siperfaqe 3000m² dhe 350m² zyra. Organizohet ne kat ...
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori...

650 €
Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt. Prona ndodhet ne katin e ...
Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt. Prona ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirea ...
2 1 100.00 m2details
1
Toke
Shitje

Shitet toke ne Fier!

2.800.000 €
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne b ...
Shitet toke ne Fier! Prona ndodhet prane bregdetit, ne fshatin Ndernenas, Fier. Toka, ne baze te pozicionit dhe ven ...
800,000.00 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial ne Fresk!

900 €
Jepet me qera ambient komercial ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Ambjenti ...
Jepet me qera ambient komercial ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te ...
5 5 150.00 m2details
Apartament 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses ...

128.000 €
Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Apartamenti k ...
Shitet apartament 3+1+2 tek Kompleksi Akses Tirana, prane Sheshit Shqiponja. Apartamenti ka siperfaqe 128m² dhe oga ...
3 2 128.00 m2details

Investoni në Prona me Cmime Okazion

Apartament 1+1
Shitje

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca...

102.165 €
Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe nga 69.5m ...
Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe nga 69.5m² dhe organizohet ne nje ...
1 1 69.50 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca...

102.165 €
Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe nga 69.5m ...
Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Mine Peza! Apartamenti ka sipërfaqe nga 69.5m² dhe organizohet ne nje ...
1 1 69.50 m2details
Apartament 1+1
Shitje

OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Komuna e...

126.720 €
OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!! Apartamenti ka siperfaqe 79.2m² dhe ...
OKAZION!! Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit!! Apartamenti ka siperfaqe 79.2m² dhe organizohet ne nje sallo ...
1 1 79.20 m2details

Kërko sipas qyteteve

Tiranë

240 Listime

Durrës

11 Listime

Korcë

0 Listime

Sarandë

81 Listime

Vlorë

2 Listime

Partnerët tanë

Dëshmite e Klienteve

David Gilmore
developer
I reviewed and purchased a number of different WordPress Themes before settling on Wp Residence.
Susan Barkley
happy seller
The WP Estate team did an outstanding job helping me buy and create my first real estate website.
Lisa Simpson
happy buyer
We hired the WP Estate team as our buyer agent because they are the perfect team for real estate projects.

Na kontaktoni nëse dëshironi të dini më shumë për mënyrën se si ne ndihmojmë në blerjen, shitjen ose marrjen me qira të shtëpisë tuaj!

Lini një takim me skuadrën tonë

Agjentët tanë do ishin të lumtur t’ju ndihmonin

Compare Listings