click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Shkolla e Kuqe

Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Kuqe...

166.000 €
Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Kuqe! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te ...
Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Kuqe! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashens ...
2 1 84.80 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 prane Shkolles se Ku...

178.000 €
Shitet apartament 2+1+2 prane Shkolles se Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pa ...
Shitet apartament 2+1+2 prane Shkolles se Kuqe! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te nje pallat te miradministruar m ...
2 2 118.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Se Kuqe...

155.000 €
Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Se Kuqe! Apartamenti ka siperfaqe 88.9m² dhe organizo ...
Shitet apartament 2+1 prane Shkolles Se Kuqe! Apartamenti ka siperfaqe 88.9m² dhe organizohet ne nje sallon sebashk ...
2 1 88.90 m2details

Compare Listings