Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 155.00 m2

Shitet ambient komercial tek Rrota e Kuqe, Durres!

265.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek Rrota e Kuqe, Durres! Ambienti ka siperfaqe totale 155m², organizohet ne open space, ndodhet ne katin 0 dhe disponon 2 tualete. Prona eshte e pershtateshme per shumllojshmeri biznesesh si: bar-restorant, lounge, supermarket, fast-food etj..  Ambienti disponon pamje nga rruga kryesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 265.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40548
Cmimi: 265.000 €
Siperfaqja: 155.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1106

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate