Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 67.90 m2

Shiten apartamente 1+1 tek Bulevardi Migjeni, Astir!

91.665 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 1+1 tek Bulevardi Migjeni, Astir! Apartamentet kan siperfaqe 67.9m², 69.1m², 71.4m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ku afati i perfundimit eshte per 2 vite. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Mundesi zgjedhje ne siperfaqe, kat dhe orientim. Cmimi 1350€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40589
Cmimi: 91.665 €
Siperfaqja: 67.90 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1110

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
90.062 €

Shitet apartament 1+1 ne rrugen 5 Maji!

1 BD
1 BA
66.25 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate