Pronat

Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial prane 21 Dhj...

1.000 €
Jepet me qera ambient komercial prane 21 Dhjetorit! Ambjenti ka nje siperfaqe 82m² dhe ndo ...
Jepet me qera ambient komercial prane 21 Dhjetorit! Ambjenti ka nje siperfaqe 82m² dhe ndodhet ne katin 0 te nje pa ...
2 82.00 m2details
Garsoniere
Qera

Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Vile...

330 €
Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Viles L. Garsonieret kane siperfaqe nga 36.6m² der ...
Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Viles L. Garsonieret kane siperfaqe nga 36.6m² deri ne 54m² . Jane te super ...
1 1 54.00 m2details
Apartament 1+1
Qera

Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane...

380 €
Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane Viles L. Apartamentet kane siperfaqe 63.4m². ...
Jepen me qera apartamente 1+1 ne Astir prane Viles L. Apartamentet kane siperfaqe 63.4m². Jane te super mobiluara t ...
1 1 63.40 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

107.120 €
Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 133.99m² ku 80.25m² eshte aparta ...
Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 133.99m² ku 80.25m² eshte apartament & 53.74m² eshte ...
2 1 133.99 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

75.840 €
Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 75.84m², ka kubatur te rregullt ...
Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 75.84m², ka kubatur te rregullt dhe te gjtha hapsirat i k ...
2 1 75.84 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacion...

125.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m² dhe org ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Fusha e Aviacionit. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon se ...
2 2 100.00 m2details

Compare Listings