Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 116.11 m2

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Besa!

164.876 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga Besa! Apartamenti ka siperfaqe 116.11 m², ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne fazen perfundimtare,i cili behet i banueshem ne Dhjetor 2024 dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Detaje të tjera: Kompleksi rezidencial pozicionohet në një nga zonat më të dëshiruara të kryeqytetit, lehtësisht i aksesueshëm. Arkitektura e ndërtesës lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe integrimin e mjedisit përreth me apartamentin. Ambiente të përbashkëta dhe relaksuese qe ofrojnë mundesi për socializim gjatë përditshmërisë suaj. Barriera fizike për zhurmat, strukturë antistante dhe infrastrukturë e mirëorganizuar. Cmimi 1420€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42377
Cmimi: 164.876 €
Siperfaqja: 116.11 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1282

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate