Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 102.30 m2

Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2!

138.105 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2! Objekti ndodhet ne nje objekt te ri, ne faze tulle dhe perfundon ne dhjetor 2024. Apartamentet kane siperfaqe 102.3m² , 114m² dhe 121.5m² dhe organizohen nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe nje ballkon. Cmimi 1350€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41855
Cmimi: 138.105 €
Siperfaqja: 102.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1232

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate