click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Rruga e Dibres

Apartament 2+1
Shitje

Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Dibres,...

138.105 €
Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2! Objekti ndodhet ne ...
Shiten apartamente 2+1+2 tek rruga e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2! Objekti ndodhet ne nje objekt te ri, ne faz ...
2 2 102.30 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Dibres!

181.000 €
Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te mi ...
Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, te miradministruar me ashensor ...
2 2 99.77 m2details
Garazh/ Post Parkimi
Shitje

Shiten poste parkimi prane Spitalit Amerikan...

20.000 €
Shiten poste parkimi prane Spitalit Amerikan 2! Postet ndodhet ne nje godine banimi dhe sh ...
Shiten poste parkimi prane Spitalit Amerikan 2! Postet ndodhet ne nje godine banimi dhe sherbimi 2,7 dhe 9 kate, me ...
Apartament 3+1
Shitje

Shitet apartament 3+1+2 tek Tower Brigde, te...

290.000 €
Shitet apartament 3+1+2 tek Tower Brigde, tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe tot ...
Shitet apartament 3+1+2 tek Tower Brigde, tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe totale 284.66 m² ku 139.66 m ...
3 2 284.66 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial tek rruga e ...

2.000 €
Jepet me qera ambient komercial tek rruga e Dibres! Eshte i organizuar ne open space dhe k ...
Jepet me qera ambient komercial tek rruga e Dibres! Eshte i organizuar ne open space dhe ka fasade xhami ne pjesen ...
2 226.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Dibres!

193.528 €
Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,nderti ...
Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri,ndertim i vitit 2023 me siperfa ...
2 2 117.29 m2details

Compare Listings