Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 58.00 m2

Shitet biznes dhe ambient komercial tek ETC!!

700.000 €
Bulevardi Bajram Curri, ,
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet biznes dhe ambient komercial tek ETC !! Ambienti ka siperfaqe 58m² eshte i aksesueshëm nga 2 ashensorë si dhe shkallët. Ambienti shitet së bashku me biznesin “Qënder Estetike” ku perfshihen trajtimet estetike, parukeri dhe teknike thonjsh. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi 700.000€ i diskutueshëm. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Address: Bulevardi Bajram Curri
Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41837
Cmimi: 700.000 €
Siperfaqja: 58.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1235

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate