Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 70.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve!

135.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek rruga e Elbasanit, prane xhamise se Tabakeve! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor, ka siperfaqe 70m² dhe organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar, i shtruar me parket, hidrosanitare incaso. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 135 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41865
Cmimi: 135.000 €
Siperfaqja: 70.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1233

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate