Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 86.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+depo prane Kodres se Diellit!

600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+depo prane Kodres se Diellit! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mirorganizuar me ashensor, ka siperfaqe 86m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona ka oborr, eshte e mobiluar dhe disponon sistem kondicionimi. Se bashku me apartamentin mundesohet dhe nje post parkimi. Cmimi: 600€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40519
Cmimi: 600 €
Siperfaqja: 86.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1103

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate