click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Qera

Hotel
Qera

Jepet me qera super hotel ne Qerret, Durres!

270.000 €
Jepet me qera super hotel ne Qerret, Durres! Hoteli eshte luksoz dhe disponon 40 dhoma, te ...
Jepet me qera super hotel ne Qerret, Durres! Hoteli eshte luksoz dhe disponon 40 dhoma, te gjitha me pamje nga deti ...
40 40details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 i pershtatshe...

600 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyre tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyre tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim t ...
2 2 107.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi...

600 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori! Apartamenti ka siperfaq ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori! Apartamenti ka siperfaqe 97m² dhe organizohet ng ...
2 2 97.00 m2details
Apartament 1+1
Qera

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongr...

400 €
Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit! Apartamenti ka siperfaqe 60m ...
Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Kongresi i Manastirit! Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne nje ...
1 1 60.00 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera Objekt Multifunksional ne Rina...

15.000 €
Jepet me qera objekt multifunksional ne Rinas. Prona eshte e pershtateshme per shkolle, sp ...
Jepet me qera objekt multifunksional ne Rinas. Prona eshte e pershtateshme per shkolle, spital, klinike, zyra kompa ...
2,720.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi...

600 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus! Apartamenti ka siperfaqe 105 m² ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Kompleksi Vizion Plus! Apartamenti ka siperfaqe 105 m² dhe organizohet ne sallon ...
2 2 103.00 m2details

Compare Listings