Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 97.83 m2

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri!

97.830 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente 2+1+2 ne Paskuqan prane Bulevardit te Ri! Apartamentet kan siperfaqe 97.83m², dhe 117.51m² dhe organizohen ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje korridor, nje ballkon dhe dy tualet. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks polifunksional, objekt banimi 9 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40512
Cmimi: 97.830 €
Siperfaqja: 97.83 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1102

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate