Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 126.40 m2

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Lion Park 2!

278.080 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Rezidencen Lion Park 2! Apartamenti ka siperfaqe 126.40m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Lion Park 2 eshte kulle e perbere nga 34 kate me nje nderthurje midis oazit te gjelbert dhe fasadave te xhamit, e vendosur ne nje pike strategjike te Tiranes, pranë Zogut te Zi, vetem nje 1 km larg Qendres se Tiranes, me askes te menjehershem ne daljen nga Tirana. Residenca ka cilesi te larte ndertimi dhe ndodhet ne faze grope. Cmimi 2200€/m² Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42931
Cmimi: 278.080 €
Siperfaqja: 126.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1342

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate