Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Yzberisht!

400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Yzberisht! Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Ka siperfaqe 123m² dhe ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Apartamenti jepet me qera bosh vetem me kondrabufe. Cmimi 400€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41565
Cmimi: 400 €
Siperfaqja: 123.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1202

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate