Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 196.52 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

627.445 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita! Apartamenti ka siperfaqe 196.52m² nga te cilat 162.03m² jane apartament dhe 34.49m² verande, organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne verande, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe dalje ne verande, tualet i perbashket. Objekti ndodhet ne faze karabina dhe apatamenti ndodhet tek Kulla Ekspozita Building dhe do te jete 90 metra e larte, ku parashikohen ambjente publike, rezidenciale dhe tregtare. Arkitektura e godine synon te krijoje nje oaz jeshil ne qender te kryeqytetit. Kulla Ekspozita Building do te kete 24 kate,hapesira parkimi dhe argetimi. Cmimi 3500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41557
Cmimi: 627.445 €
Siperfaqja: 196.52 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1201

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate