Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 400.00 m2

Jepet me qera magazine ne Autostraden Tirane-Durres!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera magazine ne Autostraden Tirane-Durres! Kapanoni ka siperfaqe 400m², lartesi 4.5m dhe eshte i organizuar ne openspace. Magazina eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh si rrobaqepsi,magazinim,punishte druri etj. Cmimi 1000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 41574
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 400.00 m2
ID e Pronës: G1203

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Magazina / Kapanone
Shitje
Magazina / Kapanone
Qera
7.542 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

2 BA
2,155.00 m2
Magazina / Kapanone
Qera
15.085 €

Jepet me qera kapanon ne Prush!

4 BA
4,310.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate