Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 120.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Albanopoli, Don Bosko!

500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Albanopoli, Don Bosko! Apartamenti ndodhet katin e 2-te, te nje vile private dhe ka siperfaqe 120m². Organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka garderobe dhe secila ka dalje ne ballkon, nje tualet me dritare dhe hidrosanitare incaso. Apartamenti eshte i shtruar me parket, sistem ngrohje me kondicioner. Cmimi 500€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41000
Cmimi: 500 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1144

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate