Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 135.15 m2

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 ne Astir!

131.095 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion!! Shitet apartament 3+1+2 ne Astir! Apartamenti ka siperfaqe 135.15m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit , tre dhoma gjumi ku matrimonialja ka tualet me vete, nje tualet i perbashket dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhen ne nje kompleks objekt banimi 5-10 kate me 2 kate parkim nentoke i cili eshte ne ndertim. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham , hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 970€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41010
Cmimi: 131.095 €
Siperfaqja: 135.15 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1145

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate