Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 123.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mirorganizuar me ashensor, ka siperfaqe 123m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Prona eshte e mobiluar dhe disponon oxhak ne sallon. Se bashku me apartamentin mundesohet dhe nje post parkimi. Cmimi: 1500€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40967
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 123.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1143
I disponueshem nga: 2024-02-06

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate