Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 82.00 m2

Jepet me qera ambient komercial prane 21 Dhjetorit!

1.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial prane 21 Dhjetorit! Ambjenti ka nje siperfaqe 82m² dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Eshte corner, organizohet ne open space dhe disponon dy tualete. Ambjenti mund te pershtatet sipas kerkeses se klientit ne parket dhe tualetet. I pershtatshem per bar,studio,furre buke etj.  Cmimi: 1000€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34034
Cmimi: 1.000 €
Siperfaqja: 82.00 m2
Tualete: 2
ID e Pronës: G399
Kati i: 0

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate