Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 148.30 m2

Okazion! Shitet apartament 3+1+2 tek Farmacia 10, Rruga e Dibres!

207.620 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 3+1+2 tek Farmacia 10, Rruga e Dibres! Apartamenti ka siperfaqe 148.3m², ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim dhe organizohet nga nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime të cilesisë së lartë me një eficensë termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje – ftohje etj. Ndodhet në një nga zonat me të kërkuara dhe elitare te qytetit, shumë pranë Qendres, duke ofruar cdo facilitet të mundshem për një jetesë komode. Cmimi 1400€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43009
Cmimi: 207.620 €
Siperfaqja: 148.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1352

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 3+1
Shitje
235.000 €

Shitet apartament 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

3 BD
2 BA
133.40 m2
Apartament 3+1
Shitje
Apartament 3+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate