Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 226.00 m2

Shitet ambient komercial tek rruga e Dibres!

452.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet ambient komercial tek rruga e Dibres. Eshte i organizuar ne open space dhe ka fasade xhami ne pjesen ballore. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe bruto 226m². Orjentimi eshte Jug dhe ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar ne vitin 2022. Prona eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34039
Cmimi: 452.000 €
Siperfaqja: 226.00 m2
ID e Pronës: G400
Kati i: 1

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate