Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.00 m2

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Ferit Xhajko!

1.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera ambient komercial tek rruga Ferit Xhajko! Ambienti ndodhet ne katin 0.5 , ka siperfaqe 85 m² dhe organizohet ne 2 ambiente dhe 1 tualet. Ka fasade xhami dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si klinike , qender kursesh , parukeri etj .Cmimi 1600€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42358
Cmimi: 1.600 €
Siperfaqja: 85.00 m2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1279

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Qera
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate