Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 125.70 m2

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri!

175.980 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri! Apartamenti ka siperfaqe 125.7m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje korridor, nje tualet i perbashket dhe  nje ballkon me akses nga te gjitha ambientet. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze pllake. Cmimi 1400€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 43000
Cmimi: 175.980 €
Siperfaqja: 125.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1351

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

2 BD
2 BA
95.00 m2
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate