Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 0 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 2,720.00 m2

Jepet me qera Objekt Multifunksional ne Rinas!

15.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera objekt multifunksional ne Rinas. Prona eshte e pershtateshme per shkolle, spital, klinike, zyra kompanie etj. Objekti eshte 4 katesh dhe ka siperfaqe: Kati -1; 1000 m² dhe 4 katet e tjera secila nga 430m² si dhe 4000 m² toke. Prona eshte e sapo ndertuar me te gjitha standartet dhe disponon 2 ashensore.  Cmimi 15.000 €/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42974
Cmimi: 15.000 €
Siperfaqja: 2,720.00 m2
ID e Pronës: G1348

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate