Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 130.00 m2

Jepet me qera zyre ne Bllok!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera zyre ne Bllok! Prona pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati me ashensor, ka siperfaqe 130m² dhe organizohet ne: nje korridor shperndares, 1 ambjent open space, 3 ambiente te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje nga qyteti. Ambienti eshte i investuar, i shtruar me parket dhe i pajisur me 3 kondicioner. Eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktivitete te ndryshme si p.sh: zyre, klinike, estetike etj. Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe e preferuar per zhvillimin e bizneseve. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42836
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 130.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 2
ID e Pronës: G1331

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje
Komerciale
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate