Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 54.00 m2

Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Viles L!

330 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepen me Qera Garsoniere ne Astir prane Viles L. Garsonieret kane siperfaqe nga 36.6m² deri ne 54m² . Jane te super mobiluar totalisht deri ne detaj, secila prej tyre ka ballkon, disa apartamente jane me nje krevat dopio dhe disa te tjera me tre krevate tek, gjithashtu jane te pajisura dhe me kondiconer . Garsonieret ndodhen ne nje nga zone te mire te Tiranes & gjithashtu kan shume facilitete si transport publik, Bar-Kafe, supermarkete, etj … Cmimi 330€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34027
Cmimi: 330 €
Siperfaqja: 54.00 m2
Dhomat total: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G398

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Garsoniere
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate