click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in 21 Dhjetori

Komerciale
Qera

Jepet me qera ambjent komercial tek 21 Dhjet...

500 €
Jepet me qera ambjent komercial tek 21 Dhjetori! Ambjenti ka siperfaqe 20m², organizohet n ...
Jepet me qera ambjent komercial tek 21 Dhjetori! Ambjenti ka siperfaqe 20m², organizohet ne open space dhe disponon ...
1 20.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 prane 21 Dhje...

700 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 prane 21 Dhjetorit! Apartamenti ka siperfaqe 105m² dhe orga ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 prane 21 Dhjetorit! Apartamenti ka siperfaqe 105m² dhe organizohet nga nje sallon i ...
2 2 105.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Ga...

1.200 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building! Apartamenti eshte i pershtatshe ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building! Apartamenti eshte i pershtatshem per zyra ndodhet ne nje ...
2 2 110.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

137.000 €
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 të një pallati ekz ...
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 të një pallati ekzistues me tulle te kuqe, ...
2 1 85.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

152.000 €
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati e ...
Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues me pamje nga rru ...
2 1 66.80 m2details
Komerciale
Shitje

Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori!

300.000 €
Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori! Ambienti eshte corner dhe ka siperfaqe 47.16m² d ...
Shitet ambient komercial tek 21 Dhjetori! Ambienti eshte corner dhe ka siperfaqe 47.16m² dhe organizohet ne open sp ...
47.16 m2details

Compare Listings