Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 120.00 m2

Shitet super apartament 2+1+2 ne Fresk, Kompleksi Tom Doshi!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1+2 ne Fresk, Kompleksi Tom Doshi! Apartamenti ka siperfaqe totale 120m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te miradministruar me ashensor, ka orientim Lindje -Jug dhe nje vetrate te madhe ne sallon cka e ben te ket drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt deri ne detaj, totalisht i investuar sipas kushteve bashkekohore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete me dritare, nje tualet i perbashket me dritare, nje depo dhe tre ballkone. Cmimi 140.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42213
Cmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1266

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate