Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 128.50 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

231.300 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 128.5m². Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete. E pershtatshme per investim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1800€/m². Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42210
Cmimi: 231.300 €
Siperfaqja: 128.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1265

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate