Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 110.00 m2

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building!

1.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Tirana Garden Building! Apartamenti ka siperfaqe 110m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka tualet me vete dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti eshte i shtruar me parket, hidrosanitare incaso, sistem kondiconimi multisplit. Jepet per qera bosh per zyra. Cmimi 1500€/muaj bruto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 42228
Cmimi: 1.500 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1267

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate