Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 220.00 m2

Shitet duplex 3+1+2 tek Liqeni i Thate!

286.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet duplex 3+1+2 tek Liqeni i Thate! Duplex ka siperfaqe totale 220m² ku 160m² eshte apartament & 60m² verande dhe organizohet ne Kati 1: nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje tualet dhe  nje verande. Kati 2: tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne apartament po behen investime shtese si: Parket Druri; Sistem Chiller; Sistem Kondicionimi. Aprartamenti ka dhe projektin e arkitektit i cili eshte i paraqitur tek renderat. Prona shitet bosh dhe ka orientim Veri-Lindje. Prona ka pamje fantastike nga Liqeni I Tiranes dhe ndodhet ne nje prej zonave me elitare te Tiranes, ku ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese komode dhe te standarteve te larta. Prona eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 286.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35491
Cmimi: 286.000 €
Siperfaqja: 220.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G583

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
55.100 €

Shiten apartamente ne Golem!

1 BD
1 BA
55.10 m2
Apartament 1+1
Shitje
143.600 €

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
71.80 m2
Duplex
Qera
700 €

Jepet me qera duplex tek Rruga Besa!

4 BD
2 BA
260.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate