Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 16 Dhoma
  • 0 Tualete
  • 3,750.00 m2

Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike shume strategjike!

25.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera hotel ne Vlore, ne nje pike shume strategjike. Hoteli ka siperfaqe totale 3750m² eshte 3 katesh disponon 16 dhoma ku cdo dhome disponon kondicioner. Ne -1 hoteli disponon  nje salle te madhe e cila shfrytezohet si restorant, dy tuatele dhe nje magazin. Kati i pare organizohet ne 5 dhoma, nje recepsion, nje depo, nje kantin verash dhe nje kuzhin. Kati i dyte organizohet ne 5 dhoma dhe nje ambient pritje. Kati i trete organizohet ne 6 dhoma. Ne hotel do te gjeni dhe nje park lodrash per femije me hapsira te gjelberta. Ne hapsiren e jashtme hoteli disponon nje piceri me furr druri, nje ambient i cili mund te sherbej per Lounge ose restorant dhe dy tualete. Cmimi 25.000€/viti. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35450
Cmimi: 25.000 €
Siperfaqja: 3,750.00 m2
Dhoma Gjumi: 16
ID e Pronës: G577

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Kopesht
Parkim
Restorant

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Hotel
Shitje
3.600.000 €

Shitet super hotel prane Qendres!

19 BD
19 BA
900.00 m2
Hotel
Qera
Hotel
Shitje
1.300.000 €

Shitet Hotel 3 Katesh ne Ksamil!

15 BD
15 BA
600.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate