Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 3 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 190.00 m2

Jepet me qera Duplex tek Rezidenca Kodra e Diellit!

1.200 €
Preferuarat

Pershkrimi

Jepet me qera Duplex tek Rezidenca Kodra e Diellit! Apartamenti ka siperfaqe 190m² dhe organizohet ne nje sallon t bollshem sebashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, tre tualete, dy ballkon dhe nje verand me siperfaqe 20m². Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme, disponon kondicioner ne te gjtha ambientet. Rezidenca ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Kusht kontrat noteriale. Cmimi 1200€/muaj. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 626 5555 / 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 42892
Cmimi: 1.200 €
Siperfaqja: 190.00 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualete: 3
ID e Pronës: G1339

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
55.100 €

Shiten apartamente ne Golem!

1 BD
1 BA
55.10 m2
Apartament 1+1
Shitje
143.600 €

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
71.80 m2
Duplex
Qera
700 €

Jepet me qera duplex tek Rruga Besa!

4 BD
2 BA
260.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate