Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 55.10 m2

Shiten apartamente ne Golem!

55.100 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente ne Golem! Apartamentet ndodhen ne nje strukture akomoduese, apartamente 4 dhe 5 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke. Apartamentet 1+1 fillojne nga siperfaqe 55.1 m² , 1+1+verande 61.5m²,  2+1+2 fillojne nga 97.5m² dhe duplex 116.7m². Godina eshte ne faze tulle dhe perfundon ne dhjetor 2024. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41930
Cmimi: 55.100 €
Siperfaqja: 55.10 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1242

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate