Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 71.80 m2

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate!

143.600 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks banimi + sherbimi 5 kate dhe parkim nen toke ne rrugen Hamdi Garrunja prane Liqenit te Thate. Jane me tipologji 1+1, 2+1, 3+1 & duplex, mundesi opsionale ne zgjedhje ne kat dhe orientim te ndryshem. Kompleksi ndodhet ne fazen fillestare te punimeve dhe perfundon ne qershor 2027. Cmimi 2000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41077
Cmimi: 143.600 €
Siperfaqja: 71.80 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1149

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
130.000 €

Shitet apartament 1+1 tek 21 Dhjetori!

1 BD
1 BA
65.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate