Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 4 Dhoma
  • 3 Tualete
  • 227.70 m2

Shitet vile ne Rrugen Jordan Misja!

199.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet vile ne Rrugen Jordan Misja. Vila ka siperfaqe trualli 199m² dhe siperfaqe ndertimi kat 0: 116.3m² ku 108m² jane siperfaqe banimi dhe 8.3m² jane verande dhe shkalle. Kati 1: ka siperfaqe banimi 119.7 m². Kati 0 organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Oborr dhe garazh. Kati 1; organizohet ne sallon,dy dhoma gjumi,tualet dhe ballkon. Vila ka termoizolim,dritare dopio xham,tubacion me tuba bakri per gaz. Solete ne pjesen e siperme qe lejon ndertim dhe per dy kate te tjera. Shitet e mobiluar, aktualisht kati 0 i dhene me qera ne vleren 30.000leke. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 199.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35531
Cmimi: 199.000 €
Siperfaqja: 227.70 m2
Dhomat total: 6
Dhoma Gjumi: 4
Tualete: 3
ID e Pronës: G586

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke
Parkim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Vila
Shitje
395.000 €

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

3 BD
2 BA
131.00 m2
Vila
Shitje
Vila
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate