click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Liqeni i Thate

Komerciale
Shitje

Okazion!! Shitet ambient komercial tek Liqen...

142.240 €
Okazion!! Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ...
Okazion!! Shitet ambient komercial tek Liqeni i Thate. Ambjenti ndodhet ne nje kompleks te ri ne ndertim, poziciono ...
1 50.80 m2details
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 te...

212.500 €
Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cilesor dhe ...
Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike ...
2 2 125.00 m2details
Apartament 1+1
Shitje

Shiten apartamente tek Liqeni i Thate!

143.600 €
Shiten apartamente tek Liqeni i Thate! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks banimi + sherb ...
Shiten apartamente tek Liqeni i Thate! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks banimi + sherbimi 5 kate dhe parkim nen ...
1 1 71.80 m2details
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje

Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 te...

209.550 €
Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cilesor dhe ...
Ekskluzive! Shitet super apartament 2+1+2 Tek Liqeni i Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendndodhje fantastike ...
2 2 139.70 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rezidenca...

1.600 €
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rezidenca Park Life! Apartamenti organizohet nga nje sa ...
Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Rezidenca Park Life! Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku ...
2 2 100.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

184.800 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pal ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar ...
2 2 140.00 m2details

Compare Listings