Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 95.60 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

143.400 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 95.6m² organizohet ne nje sallon te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku matrimonialja disponon tualet me vete, nje korridor dhe tualeti i perbashket. Prona ka orjentim Jug – Perendim. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37358
Cmimi: 143.400 €
Siperfaqja: 95.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G789

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
185.780 €

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate!

1 BD
1 BA
92.89 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate