click to enable zoom
loading...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen Prev Next

Properties listed in Zogu i Zi

Apartament 1+1
Shitje

Super Okazion!! Shiten 2 apartamente 1+1 tek...

191.620 €
Super Okazion!! Shiten 2 apartamente 1+1 tek Zogu i Zi! Apartamentet kan siperfaqe 73.7m² ...
Super Okazion!! Shiten 2 apartamente 1+1 tek Zogu i Zi! Apartamentet kan siperfaqe 73.7m² dhe organizohen ne nje sa ...
1 1 73.70 m2details
Komerciale
Qera

Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Z...

600 €
Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj ...
Jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi. Ambienti eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi si qender estetik ...
1 80.00 m2details
Apartament 3+1
Shitje

Shiten 2 apartamente 3+1 tek Zogu i Zi!

320.000 €
Shiten 2 apartamente 3+1 tek Zogu i Zi. Te pozicionuar në një zonë lehtësisht te aksesuesh ...
Shiten 2 apartamente 3+1 tek Zogu i Zi. Te pozicionuar në një zonë lehtësisht te aksesueshme dhe me shume potencial ...
6 3 160.00 m2details
Apartament 2+1
Shitje

Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi!

160.000 €
Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe totale 105.45m² dhe organi ...
Shitet apartament 2+1+2 tek Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe totale 105.45m² dhe organizohet nga nje sallon se b ...
2 2 105.45 m2details
Apartament 3+1
Qera

Jepet me qera apartament 3+1+2 te Zogu i Zi!

600 €
Jepet me qera apartament 3+1+2 te Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 90m² dhe organizohet ...
Jepet me qera apartament 3+1+2 te Zogu i Zi! Apartamenti ka siperfaqe 90m² dhe organizohet ne sallon ndenje se bash ...
3 2 90.00 m2details
Apartament 2+1
Qera

Jepet me qera super apartament 2+1+2 te Zogu...

750 €
Jepet me qera super apartament 2+1+2 te Zogu Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nj ...
Jepet me qera super apartament 2+1+2 te Zogu Zi. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te miread ...
2 2 105.00 m2details

Compare Listings