Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 103.30 m2

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kopshti Botanik! Apartamenti ka siperfaqe 103.3m² dhe organizohet nga nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 170.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 41688
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 103.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G1217

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
95.000 €

Shitet duplex 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
70.44 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate